• برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشورهای مختلف برای سرمایه گذاران سرمایه گذاری روی اقامت کشور دوم یا دریافت پاسپورت این کشور امکانات خوبی برای افراد سرمایه گذار ایجاد میکند. یکی از موانع بزرگ و گاها ناشناخته در مقابل سرمایه گذاران، محدودیت جغرافیایی سرمایه گذاری و کلا محدودیت جغرافیایی و تردد بین کشورهاست. با داشتن اقامت دائم و یا شهروندی کشور دوم تا حد زیادی این موانع از بین می رود. دست کم در یک دهه گذشته با افزایش بی سابقه و سریع تعداد علاقمندان به دریافت اقامت و شهروندی دوم مواجه هستیم و به طور همزمان بر تعداد کشورهایی که اقامت و شهروندی را در ازای انواع متفاوت سرمایه گذاری اعطا میکنند افزوده شده است.

مسلما با افزایش اینچنینی تقاضا،  درخواست کنندگان در آینده نزدیک بهای سنگینتری برای دریافت شهروندی و اقامت کشور دوم پرداخت خواهند کرد و پیشگامان پیوستن به دهکده جهانی برندگان این مسابقه خواهند بود.

آی تی سی در خدمت متقاضیان مهاجرت به کشورهای زیر میباشد

 

پاسپورت گرانادا

برنامه پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری، به سرمایه گذاران واجد شرایط و اعضای خانواده آنها این امکان را می دهد تا برای شهروندی درخواست کنند و از تسهیلات مسافرت بدون نیاز به ویزا به 90 کشور از جمله انگلیس بهره مند شوند.

مسافرت به کشورهای حوزه شنگن اتحادیه اروپا برای سرمایه گذاران علاقه مند به برنامه شهروندی از طریق سرمایه گذارید مسافرت به کشورهای حوزه شنگن اتحادیه اروپا خبر هیجان انگیزی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد پاسپورت گرانادا کلیک کنید.

پاسپورت آنتیگوا و باربودا

برنامه پاسپورت آنتیگوا و باربودا از طریق سرمایه گذاری برای افراد سرمایه گذار و خانواده شان طراحی شده است تا از طریق سه گزینه سرمایه گذاری در کشورهای منطقه کارائیب شهروندی و پاسپورت این کشور بدست بیاورند. متقضایان از مزیت دسترسی منطقه کارائیب به 130 کشور از جمله انگلستان، کانادا، هنگ کنک و ناحیه شنگن بدون نیاز به ویزا بهره می برند. در صورتی که در کشورهایی که مناطق باربودا و آنتیگوا مسافرت بدون ویزا دارند، از دادن ویزا به شما امتناع شده باشد و متعاقبا نتوانسته اید از کشوری که به شما ویزا نداده، نمی توانید برای این برنامه درخواست بفرستید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد پاسپورت آنتیگوا و باربود کلیک کنید.