• برنامه کسب و کار استان نیوبرانزویک

برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک

برنامه کارآفرینی نیوبرانزویک برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک، برای کارآفرینان و سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در این استان را داشته و تمایل به مهاجرت به کانادا از این طریق را دارند، طراحی و ارائه گردیده است.برنامه جذب مهاجر استانی نیوبرانزویک ویژه کسب و کار ، در قالب برنامه NBPNP – Entrepreneurial Stream،  این امکان را برای این استان فراهم می کند تا مدیران، کارآفرینان، تاجران و سرمایه گذاران واجد شرایط از سراسر دنیا که قصد و توانایی مهاجرت به نیوبرانزویک و ایجاد یا خرید کسب و کار و یا شراکت در یک کسب و کار موجود در این استان را دارند، جذب کند.

لطفا در صورتیکه سابقه مدیریت دارید و تمکن مالی لازم برای سرمایه گذاری در کانادا دارید و مایل هستید که که از این روش اقدام کنید؛فرم ارزیابی را تکمیل نمایید و یا نام و شماره تلفن خود را به آدرس business@itc-canada.com ارسال کنید.

فاکتورهای گزینش

متقاضیان برنامه مهاجرتی NBPNP – Entrepreneurial Stream  (برنامه کارآفرینی نیوبرانزویک)  باید شرایط زیر را داشته باشند:

 • داشتن حداقل دارایی خالص شخصی 600,000 دلار ( که حداقل 300,000 دلار آن باید وجه نقد باشد)
 • داشتن حداقل سه سال از پنج سال گذشته سابقه در مدیریت یا مالکیت یک کسب و کار موفق ( حداقل 33.3%) یا حداقل پنج سال از پنج سال گذشته  تجربه در سطح مدیر ارشد سطح اجرایی یک کسب و کار
 • حداقل سطح زبان CLB 5 (آیلتس حدود 5)
 • حداقل فوق دیپلم
 • بدست آوردن حداقل امتیاز در جدول امتیازی استان
 • حداقل 250,000 دلار کانادا سرمایه گذاری در استان برای خرید و یا راه اندازی کسب و کار

متقاصیان پدیرفته شده باید مبلغ 100,000 دلار کانادا را بعنوان ودیعه به همراه قرارداد امضاء شده در اختیار اداره مهاجرت استان نیوبرانویک قرار دهند، سپس برای اخذ کارت اقامت دائم کانادا و وارد شدن به کانادا، پرونده خود را برای اداره مهاجرت فدرال کانادا اراسل نمایند. متقاضی پس از ورود به کانادا در طول یکسال می باست کس و کار خود را در استان راه اندازی نماید، پس از یکسال و راه اندازی کسب و کار مورد نظر ، میلغ ودیعه پرداخت شده بازگردانده می شود.

نیوبرانزویک تنها استان در صدور اقامت دائم برای برنامه کارآفرینی استانی

برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک در بین تمام برنامه های استانی کارآفرینی تنها استانی می باشد که برای پذیرفته شدگان از طریق این برنامه، اقامت دائم کانادا را از بدو ورود صادر می نماید. از این نظر این استان بهترین استان را در بین تمام استان های کانادا درخصوص اخذ اقامت دائم کانادا را تاکنون می باشد که یکی از محبوب ترین استان ها برای مهاجران و متقاضیان علاقمند به مهاجرت به کانادا می باشد..

برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک

این طبقه بندی ویژه کارآفرینان و مالکان/ راه اندازان کسب و کارهایی است که قصد مهاجرت به استان نیو برونزویک و ایجاد کسب و کار در این استان را دارند.

از تاریخ 6 سپتامبر 2013، دولت استانی به صورت موقت طبقه بندی متقاضی کسب و کار برنامه جذب مهاجر استانی را متوقف کرده است.

برنامه کسب و کار استان نیوبرانزویک

برنامه کسب و کار استان نیوبرانزویک

فرایند

 • مرحله 1:

  ارسال درخواست EOI از طریق ایمیل به اداره مهاجرت نیوبرانزویک

 • مرحله 2:

  متقاضیانی که دارای امتیاز بوده و بیزنس پلن آنها مورد تایید قرارگرفته، برای ارسال درخواست برای برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک دعوت به عمل می آید

 • مرحله 3:

  ارسال مدارک درخصوص اخذ گزارش تایید ارزیابی استانی برای بررسی نهایی

 • مرحله 4:

  متقاضیانی که از آنها دعوت به عمل آمده باید پرونده کامل خود راه بهمراه مدارک، فرم ها و گزارش ارزیابی استانی ارسال نمایند.

 • مرحله 5:

  متقاضیان انتخاب شده باید مبلغ 100,000 دلار کانادا را بعنوان سپرده به همراه قرارداد امضا شده در اختیار اداره مهاجرت استان نیوبرانزویک قرار دهند.

 • مرحله 6:

  متقاضیان باید برای اخذ کارت اقامت دائم کانادا مدارک را برای اداره مهاجرت فدرال کانادا ارسال نمایند.

 • مرحله 7:

  متقاضیان پس از ورود به کانادا باید کسب و کار پیشنهادی را در عرض یکسال راه اندازی نمایند. بعد از یکسال راه اندازی موفق بیزنس، سپرده 100,000 دلاری عودت داده می شود.

هزینه ها

هزینه ارسال درخواست برای برنامه جذب مهاجر استانی مانیتوبا: 2500 دلار کانادا

هزینه دولتی فدرال: 550 دلار کانادا برای هر فرد 19 سال به بالا، 550 دلار کانادا برای هر فرزند

هزینه حق اقامت دائم: 490 دلار کانادا برای متقاضی اصلی، 490 دلار کانادا برای همسر

ارزیابی رایگان مهاجرت

پرسشنامه رایگان ما را تکمیل نمائید. ما شرایط شما را با توجه به کلیه برنامه ی مهاجرتی کانادا و سایر کشورها بررسی می کنیم و نتیجه را ظرف 48 ساعت برای شما ارسال خواهیم کرد.

درباره کانادا

کشورهای بدون نیاز به ویزا : 173, رتبه: 2 (مرجع ویزا ۲۰۱۴)
تولید ناخالص ملی بر اساس سرانه : 43,100 دلار
واحد پولی : دلار کانادا (CAD)
نرخ مالیات ها : 0 تا 50% + ارزش افزوده (متفاوت), مالیت فروش 5% تا 15%, مالیات درآمد شرکتی 11%-15% (فدرال) + 0%-16% (استانی)
موقعیت : آمریکای شمالی
پایتخت : اوتاوا
حمعیت : 34.835 میلیون
زبان : انگلیسی 58.7%, فرانسوی 22%, دیگر 19.3%
دین ها : مسیحیت 67.2%, مسلمان 3.2%, هندو 1.5%, سیخ 1.4%, بودایی 1.1%, یهودی 1%, بدون دین 23.9%
نوع حکومت : دموکراسی پارلمانی, فدرالی, و حکومت مشروطه